VOLEMETROBÜS??!

Yaptı bizim başkan yapacağını, doldurdu Metrobüs misali tıkabasa ligleri kendince ne şiş yandı, ne kebap sıyırdı “ kalırım“ dedi koltuğumda.  Kalır da valah bilah kalır..

En popülerinde  sultani yegah kadınlar liginden başlayalım.
Baş rollerde para babası Vakıfbank!  Hoca iyi, para gani, kim tutar oni..
Hemen arkasından hababam para döken hacıbaba misali elleri cebinden çıkmayan, bilmeyen başkanlı, en iyi malzeme önünde kadından berbat ahçılı nedense bol paralar ile yabancı oyuncu transferi hastası, Türk oyuncu katliamcısı, vazgeçilemeyen, “başarısızım ben gideyim bari“ demiyen, başarısız olmaktan kulübe verdiği zararlardan yüzü kızarmak bilmeyen, menejerli yarım porsiyon haline gelen Eczacıbaşı.
Bir sezon Hocası iyi oyuncusu kötü diğer bir sezon oyuncusu iyi hocası kötü vasıflı yöneticisiz para harcayıp dikiş tutturamayan Fenerbehçe!

Cimbom’da havlu attı zaten eee kim kaldı !! …..

Başkan başkanımız var ya ve süper kararları.

Burhan Felek Spor Salonun en çok hasılat getirecek, takımları çoşturacak Tribün bölümüne, her sezon yaptığı gibi doldurur beleşçi, karşılaşmalar boyunca buz gibi oturan salonu hissizleştiren ellerini bir alkış için bile kaldırmaya üşenen yancılarınla, çoğunluğuda 65 yaş üstü olduğundan yarı uyur vaziyette zevksiz tatsız tuzsuz heycansız seyircisiz maçları beraber seyire dalar artık..
Sorarım şimdi seyreden olur mu bu ligi seyreden de olmazsa sponsorun kerizi bulunur mu??
Sayın Başkan uyuklatma milleti koca bir sezon çıkar cebindeki el bombasını çek pimini at ortaya patlat ortalık bir gürlesin..Dünyanın en iyi ligiyiz ya..
Vakıf başı çeker, Eczacıda olur, Fener arnasını bu kulvarda dik tutar. Kim kaldı katacağın kervana? THY? PTT? Aydın da olur.

Sevgili Başkan;
sen zaten bu iktidara yakınsın bunu avantaja çevirip tepeden zorlarsın,  yabancıyı 3 le.4 le sınırlarsın,  bu üçlüye de yatırımı yaptırırsın, altı takımlı bir sezonda, takımlara dörder karşılaşmalı ligi yaparsan  yirmi küsür maç seyrine doyamayacağımız,  bol seyircili sponsorlu, Hiper ligle alkışlanırsın derim..

Geri kalan takımlarla Türk oyunculu süper ligi de kurdun mu tadından geçilmez olursun..
Eyyy..

Başkan gel be metrobüse çevireceğin bir ligle soğutma bizi şu güzelim spordan….

2 Comments

 1. Bi defa yazıda başkaları hafife alan her şeyin doğrusunu ben bilirim havası var.Ego tavan.Kısacası doğru konular var.Ama tarz yanlış. Federasyonun kararı herkesi mutlu etneyebilir. 16 takımdan en az 12 si mutlu .O zaman sorun yok.

  Beğen

  1. 12 takım mutlu olmayacak seyredenler mutlu olacak sistemler para ile yürür para olmazsa emekliyemezsin bile parayı kim verecek seyredenler sen beğenmediğin birşeyleri izlermisin reyting olmazsa para olurmu tutulurmu kaldırır atarlar çöpe ego bende değil kendi çıkarlarını korumak için
   senin dediğin gibi 12 takımı mutlu edeyimde oyunu bana versinler banene spor batmış çıkmış diyenlerde olur asıl olan seredenlerin çokluğudur birbirile eş değerli takımları mucadele ettirmessen az para ile kadro kurmaya calışan takımlardaki sporcuları aşşalamış olursun spora küstürürsün ekonomik durumu iyi olmayan itekleme kadro kuran takımlar ligin sonunu getiremez katledersin ligi amatör kafayla başkanlık yapılmaz…amatör kardeşim..

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s