Federasyona Soruyoruz; PARA NEREDE?

Voleybol Federasyonuna 24 Takım Adına soruyoruz.!!

Sigorta Shop’tan tahsil edilen İki Milyon Nerede ??

2021-22 Sezonu kadınlar birinci liginin yeni sponsoru Sigorta Shop oldu !! Öncelikle elini taşın altına sokup voleybol takımı kurup sonrasında Türkiye birinci kadınlar ligine sponsorluk desteği ile verdiği katkı için kendilerine canı gönülden teşekkür eder her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederiz..

Gerçekleşecek 2021 -22 sezonunda iki grup halinde 24 takımla oynanacak kadınlar birinci ligin de Tvf ile yapılan ikili sponsorluk sözleşmesi neticesinde Sigorta Shop ödemeye taahahüt ettiği İki Milyon lira paranın %30 unu, 24 takıma pay edilmesi karşılığında, kulüplerin formaları önüne Sİgorta Shop yazdırıp başka forma reklamı almaması ve kadınlar birinci lig karşılaşmalarının oynanacağı salonlarda Sigorta Shop şarkısı çalınması şartı ile sponsorluk imzası atılarak iki milyon tl iki taksit halinde ödeme vadi verilip Türkiye Voleybol Federasyonu ile anlaşma sağlamış.

Sigorta Shop Türkiye Voleybol Federasyonu ile sponsorluk anlaşmasın gereği son ödemesinin de Eylül ayında tahsil edilmesine rağmen Türkiye Voleybol Federasyonu her iki grupta bulunan yirmi dört kulübe eşit miktarda pay edilmesi gereken paranın %30 unu hala ödememiş.

Sayın federasyon takım idarecilerinin fikir ve rızasını almak için sponsorluk anlaşması ile ilgili bilgi alışverişi yapmak için toplantı düzenleme lüzumuna ihtiyaç dahi duymadan kulüplerin maillerine dayatma benzeri sponsorluk anlaşma metinlerini göndermiş.

Şimdilerde sponsorluktan ödenecek paraya karşılık transferlerini yapan kulüpler federasyonun ödeme yapmaması sebebi ile transfer taksit taahhütlerini yerine getiremedikleri için zor duruma düşmüşler. Çaresiz kalan ödeme için federasyondan cevap alamayan kulüpler sponsor firmanın bayan menajeri ile görüşme yolunu gidince ilgili menajer hayretle ‘‘paranın tamamı ödendi size dağıtmadılar mı?” cevabı ile geri dönüş yapmış ..

Uyanık Federasyon iyi niyetli 24 kulüp idarecisine sorgusuz sualsiz gönderdiği sözleşmeleri de imzalatmış …

Şeytan bunun neresinde ??

Sayın Federasyon kulüplere böyle olacak demişsin olmuş ..Atın sözleşmeye imzayı demişsin atılmış !!

Saygıda kusur yok

Eeee..Dürüst davranmakta ki zaafın nedir?

Neden elini cebine atmazsın cebinde kene mi var?.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s