TEK SUÇLU GUİDETTİ

Başarıda alkış varsa, başarısızlıkta eleştiri olmasından doğal bir şey olamaz.

Temsilcimiz Vakıfbank finalde İtalyan temsilcisi A. Carraro Imoco CONEGLIANO‘na 3-2 kaybetti ve Şampiyonlar liginde ikinci oldu. Sınırsız bir bütçeye, istediği oyuncuyu alma imkanına sahip bir takım için başarı mı bu? Bence değil.

Paula Egonu 39 sayı alarak adeta tek başına maçı aldı. Karşısında bizim defans ne yapıyordu?
Balığa mı çıkmışlardı? Onu kim durduracaktı? Ben mi? Amcamın oğlu mu? Sayın Guidettiye sormak lazım.Yani bu takımın Egonu’dan başka bir skoreri yok. Bu her şeyi ile ortadayken dökülen orta oyuncularımızı o da bizim gibi sadece seyretti.


Alternatif olabilecek oyuncular hiç hazırlanmamış. Meliha İsmailoğlu, Tuğba Şenoğlu, Gözde Yılmaz, Kübra Akman oynamayacaklarsa bu takımda niye varlar? Gizem Örge’nin takımda karıştırıcılık görevi gördüğünü sağır sultan bile duydu. Niye hala takımla birlikte?


Maçtan önce Wolosz mu Maja mı? tartışmaları vardı. Maja bugün beklenileni veremedi. Özellikle sürekli aynı oyuncuları tercih etmesi, orta oyuncuları hiç kullanmaması karşı takıma avantaj sağladı. Wolosz ise her oyuncuyu kullandı, kendisi de 4 sayılık bir katkı yaparak “Pasörlerin bir numarası benim” dedirtti. Maja’nın tuzu kuru. Nasıl olsa gelecek sezon için anlaşmasını yapmış. Oynasa ne, oynamasa ne? Peki Cansu Özbay kenarda niye unutuldu?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s