OLEKSANDRA BYTSENKO BULMACASI

Ağustos 2020’de Gaziantep Kulübü Adam spor, Ülkemizde daha önce Nilüfer Belediyespor, Bursa Büyükşehir Belediye takımlarında oynayan Ukraynalı Pasör Çaprazı Oleksandra Bytsenko’yu transfer etmişti.

Bir kaç gün önce “Oyuncunun sakatlığı sebebiyle” oyuncu ile yollarını ayırdıklarını açıkladılar.

Bu sabah aynı oyuncunun Adam spor la aynı grupta, 1. Ligde mücadele eden Sigorta Shop Kalecik belediyesi ile anlaşmak üzere olduğu, ancak “sakatlığının nüksetmesi durumunda sözleşmesinin tek taraflı fesh edilmesi” maddesini kabul etmediği için anlaşamadığı duyuruldu.

Akşam saatlerinde ise Oleksandra Bytsenko’nun Sigorta shop Kalecik Belediyespor ile anlaştığı duyuruldu.

Elbette kafalar allak bullak!

şimdi bu Oleksandra sakat mı, değil mi?

Sakat değilse sabah niye “Sakatlığının nüksetmesi durumunda sözleşmesinin tek taraflı feshini kabul etmediği için sözleşme imzalanmadı.” denildi?

Sakat ise bile bile bu oyuncu ile neden sözleşme imzalandı?

Ne yazık ki bazı kulüpler ( Örneğin Seramiksan, Anemon Otel, Mardin Büyükşehir Belediyespor) menajerlare çuvalla para saçıyorlar sonra “Biz çok para veriyoruz, karşılığını alamıyoruz” diyerek kulübün kapısına kilit vuruyorlar…

Ne diyelim Allah akıl fikir versin.

1 Comment

  1. Merhaba. Bu transferi haber yaptığınız için teşekkürler. Doğru bir yere isabet etmişsiniz. Ama Mardin BŞB Başakspor her türlü kapatılacaktı, çünki eski kayyım tarafından zorla yaşatılan, suni bir dernekti. Renkleri bile kayyımın tuttuğu takımın renkleriydi. Şehrin bazı büyükleri (Eski Milletvekili olan mesela) bu yapıyı istemiyordu. Yeni vali de bu kişilere uyum sağlamak için atandı. Sonuçta diğer bütün şubeler kapatıldı. Dernek komple kapatıldı. Seramiksan gibi değil. Onlar halen faal.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s