“CEV” dedi GÖZLERİM!

“ CEV “ dedi GÖZLERİM !

Kısa bir yazı yazmak zordur. Bugün, kısa ama öz olacak yazım. 

2020 -2024  C.E.V yani Avrupa Voleybol Konfederasyonu dün ( 16 Ekim ) tarihinde yeni 4 yıllık yöneticilerini açıkladı. Listede TÜRKİYE’den TEK BİR YÖNETİCİMİZ YOK !veya kısaca SEÇİLMEDİ…

Geçtiğimiz 4 yılda başkanlık yapan A. Boricic tekrar CEVbaşkanlığını  2024 yılına kadar devam ettirecek.

Geçen dönemde Asbaşkan olan Sn Özkan Mutlugil’i aday göstermeyen TVF miz,yeni bir aday sunmuştu ancak bayan adayımız Sn.Bahar Mert (Üçoklar) maalesef önümüzdeki 4 yıllık bu konfederasyonda,diğer 36 ülkenin delegelerinden yeterli oyu alamayarak bizi temsil edemeyecek.

Şimdi insanın aklına ister istemez bir soru geliyor.Niçin bizi Asbaşkan olarak çok başarılı bir şekilde temsil eden bir delegeyi aday göstermeyip,yeni bir aday gösteren ama seçilemeyen bu adayımızı,kim veya kimler aday göstermiştir? 

Önümüzdeki dönemlerde  CEV başkanlığına talip olacağı dedikodusu dolaşan,ama aday gösterilmeyen Sn.Mutlugil’ikim veya kimler tekrar aday göstermemiştir?

Avrupa da, her sene şampiyonlar ligi dahil bir çok organizasyonda final ve finaller oynayan kulüblerimiz olduğu halde, Avrupa’dan Olimpiyatlara takım gönderen 4 ülkeden biri olan milli takımımız olduğu halde, Avrupa Voleybol Konfederasyonunda, yöneticisi ile temsil edilmeyen başka hangi ülke var? Merak ediyoruz doğrusu.

Sözlerimi arabesk şarkının dizeleri ile bitiriyorum;

Gördü gözlerim, gördü gözlerim
Bir gerçeği gözlerinde, gördü gözlerim
Bir heves değil, bir arzu değil
Sevgilin budur senin, “CEV” dedi gözlerim

Sağlıcakla kalın

1 Comment

  1. Özkan Mutlugil seçilmesinde kim seçilirse seçilsin..Bahar Üçoklar kimdir..? Neden seçsin cev..Federasyon bunu bilerek yapmıştır yazık oldu..

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s