BAŞKAN NEDEN SUSUYOR BEN SÖYLEYEYİM

Sayın AKTULGALI; “Neden sesin çıkmıyor Başkan?” diye sormuşsunuz ( https://evoleybol.com/2020/07/13/neden-sesin-cikmiyor-baskan/ )
Başkandan ses çıkmadı.

Onun yerine biz cevap verelim;

Başkandan ses çıkmaz çünkü “atamalı” personelin konuşması,  açıklama yapması mümkün değildir.
Sözcükleri yuvarlamak dışında.

İsmi geçen menejer kimdir, kiminle organik bağı vardır? Ülkemizin en büyük sağlık kuruluşlarından birinin sahibi ile bağlantısı var mıdır mesela?

Bu iş aadamı ile sizin başkanın nasıl bir ilişkisi vardır?
Daha önce başka bir organizasyonda birlikte çalışmışlar mıdır?

Bu iş adamı dolaylı yoldan işveren midir?
Menajer sizin ifadenizle o nedenle mi cüretkardır?
Eğer sizin ifadenizle menajerlerin milli takım ekibi ile bu denli iç içe ise ve bu etik değilse ki bizce de öyledir, buna dur diyecek kurum ve kişilerin göbekleri birilerine bağlı olmayacaktır ,cesur olacaklardır. Hep yazdım yazacağım bu şekilde federasyonları herkes yönetir .

2 Comments

  1. Başkan neden susar?
    O işadamı voleybolda bir kulübe sponsorluk yaparken Karabıyık Başkan koyduğu olimpiyatlara katılan ilk takım branşı olma hedefi doğrultusunda yabancı oyuncu sayısını düşürmeye çalışıyordu. O işadamı ise artırılması icin basın, spor ve siyaset çevrelerinde yoğun bir kulis içinde idi. Karabıyık Başkanı ve attığı imzaları ilk terkedip o işadamına transfer olan kişi bugünkü federasyon başkanı oldu. Bu transfer ve patrona bağlılık, sonrasında çok girift İlişkileri getirdi.
    Mesela; Başkan’ın voleybol federasyonundan Futbol federasyonuna transferi, A. Nihan Karaçam Salkaya’nın TVF Yönetim Kuruluna alınması da önceki transfer ve bağlılıkla ilgili midir?

    Beğen

  2. Dünyanın neresinde ve hangi noktasında bazı sporcu velileri milli takımlara sporcu vermenin siyasi yada başka desteklerle mümkün olacağı kanaatini taşımaktadır ? Bu kanaatin oluşmasına kim nasıl neden olmuştur? Hamisi voleybolun değil ,Türk sporunun ana sponsorlarından birisi olan menajer milli takım sporcuları ile görüşmesinde ben mi görüşeyim sayın AKTULGALI

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s