NEDEN SESİN ÇIKMIYOR BAŞKAN?

U19 Kampı sonrası tespit ettiğim usulsüz olaylar sonrası yazdığım yazının ardından  ( https://evoleybol.com/2020/07/11/menajer-u19-milli-takimi-kampina-girdi-hayirlar-ola/ ) tebrik, teşekkür mesajlarında en çok sorulan soru ”Federasyon Başkanı neden sessiz? Mutlaka bir açıklama yapmalı” sorusu oldu.?

Bilemem, onlara sormak lazım!

Dile getirdiğim soruların içinde en önemlisi ”M” harfi ile başlayan spor ürünleri markasının nasıl kampa sokulup reklamı sporcular üzerinden yapılmak için devletin kurumunun kullanılmış olmasıydı..

Ey Başkan, en büyük Başkan!

Anlat, buyur milletin senin sahanda çevirdiği dolapları! Bu sesler yükselecek, en tepelere ulaşacak, kabak da pahalandı kafanda patlarsa faturası yüksek oluverecek.

En kötüsü  ”M” markalı ürünlerin sporcu hesaplarında fotoğrafı içinde teşekkürlü kanıtları varken …

Camia bekliyor dört göz dik kulakla dudaklarının arasından çıkacakları Ey Başkan ..

Bu arada ben demedim mi mangal yürekli menejer abimi bir önceki yazımdaki bütün methiyelerin kesmeyeceğini.. Hesabında ”Gereken neyse yapılacaktır, desteğiniz için teşekkür ederiz” demiş sevenleri ve destekleyenlerine!!

Ey 16000 kişilik sayfa arkadaşlarım; ölürsem sebebi bu mangal yürek menajer abimdir, ilanen duyururum.. Haaa bu arada altımı da bezledim, korkmak böyle bir şeymiş zaar..

Merakımı yenemedim mangal yürek menajer abimize taziyelerini bildirenler kimlermiş bakıverdim. En önde sayın hocalarımızdan başlayalım söz konusu milli takımlar Alt yapı baş antrenörü Sayın Çatma, A milli takım Menajeri Sayın Pelin Emniyetli, Milli takımlar eski alt yapı sorumlusu sayın  Bedestenlioğlu hocam ve yine Milli takımlarda görev alan  Yazıcıoğlu …. Oysa ben antrenörler hem de milli takım antrenörü nasıl aşağılanır, ayaklar altına alınır derken, bütün kanunsuzluklara rağmen menajer abimize komple taziyedeler..

Ne diyeyim… Oyunun içindeki oyunu hep beraber bu vesile ile görmüş olduk..

Pelin adlı milli takım menajerini çok düşünmüştüm, ”bu hanımın ne özelliği var ki bu göreve getirildi?” diye.. O da tarafını, torpilini belli ediverdi.

Neyi bekliyorsunuz Sayın Başkan?

Son paragrafı mı Başkana hatırlatmayla kapatıyorum.

Sayın Başkan, camia senden adalet bekliyor. Yeni bir seçiçi kadro, antrenörler ve U19 seçiminde dönenen dolaplar için açıklamalarını…

Haydi başkan biran önce..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s