MENAJER U19 MİLLİ TAKIMI KAMPINA GİRDİ.. HAYIRLAR OLA..

”Yeni sezon için güzel bir kadro oluşturduk. Ankara 05.07.2020.. ” diye yazmış hesabında sayın menajer abimiz….

Sanki ”bu sporun en tepesindeki kişi’‘ gibi atmış başlığı, gasıla gasıla pozunu vermiş, çektirmiş fotoğrafını paylaşıma salıvermiş..

menajer 1

Haaa..bu arada söz konusu etmeye çalıştığımız yanlış anlaşılmasın aslında U19 kategorisinde Türkiye’ye ait 21 kişilik kadın milli takımı aday adayları.

Bakalım hep beraber üstteki fotoya, dikkatlice inceliyelim. Bende bu arada fotorafçadan Türkçeye çevirimi yapıvereyim anladığım kadarıyla… Sizde çeviriye yıldızınızı veriverin..

Abimiz fotoğrafça da ”Bu alemin kralıyım, antrenör başkan maşkan trışkadan ben ne dersem kimi istersem milli takım öyle olur, milli takıma girmesi için çocuğuna ağızınla kuş tutma antrenmaları için kuş besleyen veliler boşuna hayal kurmayın, beri gelin ben olmadan milli takım makım olmaz, adres bura” demiş… Birde antrenörlerde fena oturtmuş fotoğraftaki oturuş sitiliyle;’‘Siz saflar asgari ücretle terletin yaz kış kıçınızı, işiniz ne! Bir simit çay neyinize yetmiyor, yetiştirin sporcuları bendeniz menajer abiniz de malı götüreyim! Çalışın koçlarım çalışın” demiş ..

Bu arada bir simit bir çaya talim meslektaşları ezmedeyken, çatma kaşlarını ey nazlı hocamda torpil morpil durumu seyreylerken abimizin beyanatına istinaden takım kurma oyuncu seçme işlerine karışamadığına göre, kendi torpilini deşifre etmeme adına sallarım başımı alırım maaşımı der pozisyonda üç maymun rolünde hayata devam ediveriyor.. Ne yapsın adam böyle bir itibar kaç kişiye nasip olur ki..

menajer2

Kanun yasa kural tanımaz maşallah mangal yürekli, ipimle kuşağım ata sözüne takip ve saygılı sayın menajer abimiz, 19 Maddenin 2’inci bendine istinaden ”menajerler 18 yaş altı sporcu aileleri ile görüşemez 18 yaş altını temsil edemez” maddesine rağmen ikisi hariç diğerlerinin 2004 -2006 doğumlu olduğunu iyi bildiğim 18 yaş altı sporcu ve aileleri ile çekilmiş fotoğraf karelerini paylaşıma vermekte de hiç bir sakınca görmemiş vallahi helal olsun..

menajer 4

Dur hele durun, hemde sıkı durun, adam iş biliyor para kuşanıyor,  kamptaki 21 sporcunun 12’sinin resmen menajerleri olan mangal yürekli abimiz, 12’sine de M harfi ile başlayan voleybol aleminin taptığı spor ürünlerinden, bir çift ayakkabı, çorap ve dizlik hediye gönderivermiş!

Diğer 9 oyuncu bükmüş boynunu!

Ona ne, kendi ailesinden olmayana da vericek hali yok ya!

Ne var bunda demeyin.. Televizyonda ürünün M harfini ağından kaçırsan bittin kapatıverirler, reklama girer, 12 sporcumuzun ailesi ”evladımız milli oldu” sarhoşluğunu yaşarken evlatlarının nasıl M harfli ürüne bedava konu mankeni olduğunu nasıl anlayıversinler, hem de devlet kurumunda!

Hem menajerlikten hem vergisiz gizli reklamdan helal olsun helal valla samimiyim helallerde.

Voleybolu kim yönetiyor??

Şiiiit.şiiitt ..voleybolun en tepesindeki ağır abimiz,  Baba Başkan!

Her şeyi görensin, bilensin, uyuma numarası yapsan da yemezler!

Kendi yazdığın kanunun çiğnendiğini bile bile altına yastık yapıp saklamanın bir alemi var mı? Öksürsen eline bir ödül sıkıştırdıkları aleminde millet sahanda at koşturuyor nal sesini duymaz mısın!?..

Sana kanıtlı ihbarlarda bulunuyorum federasyonun işlem yapması lazım haydi kıpırda da kamuoyu kim olduğunu görüversin…

Bu arada ne alırsan 5 tl’ciye bir adam gönderip bir çift çorap naylon ayakkabı alıp üstlerine M markasını çizip kalan dokuz kişiye dağıtıversinler de çıngar çıkmasın bari..

Geldik yazımın finaline menajer abim dedim mangal yürek dedim, helal olsun dedim, kesmez abimi bilirim, öncesinden açar ağzını yumar gözünü verir ayarı özelden mözelden herbir yerden tehtit mehtit, mahkeme avukat, tazminat, hepsi bir yerde..

Ne yapayım be mangal yürek abim, uyanık adamsın sende paranın gücü, bendeniz garipte de kalemin cesareti var..

Reklam

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s