TORPİLİN FOTOĞRAFI BURADA.

‘Eski günler nostalji oldu benim için’ diyerek daha önce giydiği Milli takım formalarını takipçilerine dağıtmaya başlamış.

Tek şartla; İnstagramda onu takip edecekmişiz

Sonra da o postun altına bir arkadaşımızı etiketleyecekmişiz.

Sonra? Sonra hanımefendinin Genç Milli takımlarda giydiği formaları alma şansına sahip olacakmışız!

Beni de bir arkadaşım etiketleyince görme şansım oldu. Hemen o değerli formalardan birini alayım diye tanıdık, tanımadık kim varsa ekledim hanımefendinin sayfasına.

O formalar çok değerli evet.

Onu bir kez giyebilmek için deliler gibi çalışan, çabalayan, neler vermeyecek oyuncular biliyorum. Ama ne yazık ki onları giymek bile torpil istiyor. ‘Ne torpili kardeşim, hak eden giriyor’ martavalları okumayın bana kardeşim! İşte torpilin Allahı burada bak!

Bu formaları İnstagramda takipçilerine pazarlayan bu kız defalarca Milli formayı giymiş! Şimdi? 25 yaşında voleyboldan umudunu kesmiş, sosyal medya fenomeni olmaya karar vermiş! Ha hakkını yemeyelim, Sultanlar liginde takım sayısı 16 olunca bir takıma kapak atar belki ama o kadar!

Yıllarca Milli takıma alınmış, Türkiye’nin geleceği diyerek yatırım yapılmış kızımız İnstagram Güzeli! Yıllarca bu ve benzeri torpilli oyuncuları Milli takıma alarak hak eden insanları bu spora küstürenler, bu resme iyi bakın, eseriniz instagramda duruyor. Ayıp olmasın takip edin, like yapın.

Kızımızın geleceği orada..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s