BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Genç insanları kaybetmek her zaman üzücüdür.

Heleki genç ve üretken insanları kaybetmek çok daha fazla üzücüdür.

Önder Yılmaz hocamız Aydında bir Beden Eğitimi öğretmeniydi. Aydının Efele İlçesi Kadıköy Ortaokuluna 2005 yılında atandığında ne top vardı, ne salon ne de oynayan öğrenci. Azmetti, çalıştı, çabaladı ve bir takım kurdu. Önce ilde başarı elde etti, sonra Türkiye finallerinde.

Bugün Aydın ilinde Voleybol seviliyor ise Önder hoca gibi insanların katkıları yadsınamaz.

Önder hocamın Voleybol aşkı sadece Beden Eğitimi öğretmeni ve Antrenör olmakla sınırlı değildi. Aynı zamanda 23 yıllık hakemdi. Hakemlikte de Ulusal hakemliğe kadar yükseldi.

Geçen yıl başlattığımız “VOLEYBOLA SEN DE EL VER” kampanyamıza Antrenörlüğüni yaptığı Bahçelehir Kolejinin minik voleybolcuları ile bir video çekerek katılmıştı.

8 ay önce Halsizlik, çabuk yorulma, nefes darlığı ve diş etlerinde kanama şikayetleri ile Aydın Adnan Menderes Tıp Fakültesi Hastanesine başvurdu. Yapılan tetkiklerde kendisine Lösemi ya da halk arasında bilinen adıyla Kan kanseri teşhisi konuldu.

Tedavi sürecinde Voleybol camiasından, sevdiklerinden çokça destek gördü. Kardeşinden ilik aldı ancak ne yazık ki tedavisi iyi netice vermedi.

Önder Hocamızın vefat ettiğini bugün öğrendik. Ölüm elbette bu hayatın bir gerçeği ve hepimizin günümüz geldiğinde öleceğiz. Yine de böylesine çalışkan, üretken ve sevilen insanların erken ölümü bir kat daha fazla üzücü. Hem sevdikleri için hem de çalıştıkları camialar için..

Biz kendisine rahmet diliyoruz. Kabrinde nurlarda uyusun. Sevenlerine de baş sağlığı diliyoruz.

Hocamızın geride iki evladı kaldığını biliyoruz. Onlar için yapılacak her türlü organizasyona destek vermek istediğimizi şimdiden söylemek istiyoruz.

Voleybol Camiamızın başı sağ olsun.

2 Comments

  1. O kadar üzgünümki inanamıyorum,Çok değerli bir arkadaştı,voleybolun kattığı en değerli dostlarımdadı,mekanı cennet olur inşallah,geride kalanlarına allah sabırlar versin

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s