Haydi Kızlar! TARİHE “ALTIN SULTANLAR”OLARAK GEÇİN!

Sevgili Oyuncu Arkadaşlarım;

Yılmaz Özdil gibi size ilk kadın Voleybolcu Sabiha Gürayman’ı örnek göstermeyeceğim. Neredeyse 100 yıl sonra bile kadınlara örnek gösteriliyor. O zaten tarihte yerini almıştı.

Siz de bu gün Sabiha Gürayman gibi Türk kadınına 100 yıl geçse de örnek olma şansını yakaladınız. Bu tanrının bir insana bahşedebileceği en güzel hediyelerden biri! Düşünsenize aradan bilmem kaç yıl geçse dahi siz Şampiyon olduğunuzda adınız unutulmayacak!

Herkes “İŞTE AVRUPADA ŞAMPİYON OLAN İLK VOLEYBOL TAKIMI” diye sizin adınızı  sayacaklar!

Şimdi gözünüzü kapatın ve düşünün; İlk takım arkadaşlarınızı, ilk antrenörünüzü, ilk maçınızı düşünün. Voleybola ilk başladığınız günden bu güne kaç bin kişi arasından bu günlere geldiniz?

Sözü fazla uzatmayacağım, vaktimiz az.

Sizler bir kaç saat sonra 85 Milyon insanı temsil etmek üzere salona çıkacaksınız. Şimdiden tarihe geçtiniz ama tarihte “Altın” harflerle yer almak için sadece bir maçınız var. Karşınızdakilerden çoğunu tanıyorsunuz ve sizden üstün olmadıklarını da biliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey kendi oyununuzu oynamak. Kendi oyununuzu oynadığınızda karşınızda yenemeyeceğiniz takım yok, bunu ispatladınız.

Hadi son bir maç!

Bunu da kazanın ve Türk Tarihine ALTIN SULTANLAR  olarak geçin.

Bizim gönlümüz sizinle.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s