U18 İSTANBUL KARMASI PARDON MİLLİ TAKIMI KAMPA GİRDİ!

İstanbullu U18 Kadın Milli Takımı Geniş Kadrosu Kampa Alındı..
Hayırlara Vesile Olsun…

Tvf nin Kadrolu antrenörleri U18 milli takımımızı geniş kadro adı altında tamamı İstanbul kulüplerinden olan sporcularla kampa aldı !!!

7 Oyuncu (Fenerbehçe),6 Oyuncu ( Vakıfbank),4 Oyuncu Eczacıbaşı),3 Oyuncu (Galatasaray),1 Zeynep Görgün (Esspor- menejeri sağlam galiba) ???..

Anadolu takımları mı yaaa…Hocalar sizden bir yoğurt olmaz!  Nasıl olsa oyuncu yetiştiremezsiniz, Voleyboldan anlamazsınız, sakın ses etmeyin, oturun oturduğunuz yerde!..Belki bir kıyak yaparlar sizden top toplamaya oyuncu alırlar !!! Eee yani sizde mutlaka çağırırlar, alır gidersiniz velileri trübünlere oturur beraber çekirdek çıtlatırsınız,  en azından seslerini de kesmiş olursunuz, uğurlarına onca emek verip paralar harcadıkları çocuklarının nasıl top topladığını seyredip dursunlar bari hakları en azından ..

Bu arada Anadolu voleybol kulüplerinin idarecileri;  kapatın gitsin kulüpleri Anadoluda gençler voleybol oynasa ne yazar,  gariplere hayaller kurdurup durmayın, kulüp binasına alın tavla okey, gelip oynayıp gitsinler Anadolu çocukları.  Görünen o ki voleybola kabiliyetleri yok…
Ülke gerçeğimizdede aslolan sporu tabana yaymak değil şöhret yaratmak nasıl olsa ..Üstelik tavlada spor çocukların zar atarken kolları bilekleri gelişiverir..

Voleybol işleri İstanbul’da dönüyor nasıl olsa.  Eksik olmasın kadrolu hocalarımız önderliğinde menejerlerle kolkola milli takımlar seçilip gidiveriyor..Derdiniz ne Anadolu idarecileri??

Bak bak !!! Bu arada “İstanbul takımlarında çocuğum olup ta milli takıma niye alınmıyor menejeri yok diye mi?” falan diye feryat eden veliler cazgırlık yapıp durmayın. Alimallah içlerinde bitirim kendini aşmış bazı hocalarımız var internet, Whatsapp sayfalarında ayarı yiyiverirsiniz! Benim de  telefonumu bulmuşlar,  beni de hışımla arayıp örtülü ayarı veriverdiler, yetmedi arkadan dolaylı haber gönderip önemli tanıdıklarım var yazmaya devam ederse ağzına biberi sürerim tarzı uyardılar da ordan biliyorum..Üstelik dertlenip bana sosyal medyada linç kampanyası düzenlediler ama hepsiyle mücadele edecegim diyorlarmış..Okuduğunu anlamamış zaar yazılarımızda kişilerle ilgili anlatımımız olmaz hep geneldir Fasulyede artık pahalı nimet oraya mı koydular kendlerinii bilemedim..

Aman aman veliler susun Kadrolu hocalarımızın ortalıkta dillendirdiği gibi çocuklarınızı kara listeye alıverir alimallah çocuğunuza harcadığınız emek paralar boşa gidivermesin artık bu alemde asıl olan siz garibim veliler değilsiniz havanız niye tek seçiçiler varken…

Sayın veliler her ne kadar mevcut fedarasyon başkanımız önemle bildiri yayınlanıp alt yapı sporcularının menejer tutması yasaklanmışsa da takan olmadığına işlerinde bu şekilde yürüdüğüne bakarsak çocuklarınızı hemen menejerlerin kucağına atınız ki milli takımlara seçiliversinler işler böyle yürüyorsa pekte yapılacak bir şeyler de yok gibi..

Fed başkanımız mı ?? yazıyoruz sizler bağırıp çağırıyorsunuz ama göremiyor duyamıyor ne yapsın işleri o kadar çok ki Erkeklerde sıradan şampiyonluğu Avrupa şampiyonluğu U16 başarısını sayın spor bakanına anlatıp durmaktan yemeklerde basın mensuplarına tv gazetelerde ödül törenlerinde ülkenin dünyanın en başarılı sporu voleyboldur yöneticisi voleyboldan diye anlatmaktan,ayrıca kazandığı ödüllerini taşımaktan bitap düşmüş vaziyetteki olimpiyat elemeleri kadrosunda bulunan sporcusunun evrağının eksik olduğunun farkına bile son günde varmış durumda…

Tek başına her şeye yetişmek mümkün olmuyor gördüğünüz gibi ne yapsın oda insan..

Yinede Voleybol adına sen çok yaşa İstanbul diyerek yazımızı bitirelim bari..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s