Çok Güzel Hareketler Bunlar; TEŞEKKÜRLER NESLİHAN

Bazen ‘Niye Voleybol için bu kadar çaba gösteriyorsunuz? Niye bu kadar vakit harcıyorsunuz?’ diye soruyorlar.

‘Sevdiğim için ‘ diyorum

‘Sevdiği’ için neler yapıyor insanlar değil mi?

Mesela Kayseri’de bir grup Voleybolcu bir TUBİTAK  Projesine konu olarak  Voleybolu ve Efsane Voleybolcu  Neslihan Demir’i konu almışlar.

Bize mesaj attılar.

‘Neslihan Demir’i o gün burada görmeyi çok istiyoruz. Sevdiğimiz sporu, voleybolu Kayseri’de geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyoruz’ dediler.

Biz de ‘Kayseri’ye Yetiş Neslihan’ başlıklı bir yazı yazdık. Orada ‘Neslihan Kayseri’li genç Voleybolculara küçük bir sürpriz yapıp Kayseri’de voleybol rüzgarları estirir mi?’ diye sormuş,  TVF Kurumsal İletişim ve pazarlama müdürü Sezgin Eren beye de ‘artık top sizde’ demiştik.

Sağ olsun Sezgin bey kulağının üstüne yatmadı. Hemen dönüş yaptı.  ‘Deniz bey; Biz de Voleybolun geniş kitlelere ulaşması arzusundayız. Neslihan Demir hanımla görüştüm. Sponsorumuz AXA OYAK’la beraber o gençlere güzel bir sürpriz yapacağız’ dedi.

Neslihan Demiz Kayseri’ye gitti.  O gençlerle beraber oldu, tanıtımda yanlarında bulundu, onlara canlı canlı destek oldu, kalplerini kazandı.

Orada olup o sevince ortak olmayı gerçekten çok arzu ederdik ama olmadı.

Gençler büyük bir sevinçle bize dönüp teşekkür ettiler. Ben de ‘Siz TVF ye ve Sezgin Beye teşekkür edin. Çünkü her şeyi onlar organize ettiler.

Neslihan Demir sporculuk hayatında 17 Numaralı forması ile pek çok genç kızın voleybola başlamasına vesile olmuş, voleybolun ülkede sevilmesinde çok büyük katkı yapmış bir oyuncuydu. Yaptığı bu hareketle bir çok genç kızın kalbine  ‘Voleybol  Tohumu’ ekti. Bu tohumlar büyüyecek ve ‘sporcu’ ya da ‘seyirci’ olarak voleybola dönecek…

Tekrar teşekkürler Neslihan Demir…

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s