BU SERGİYE MUTLAKA GİTMELİSİNİZ. Peki Ama neden?

2017 Yılında Talihsiz bir şekilde aramızdan ayrılan Değerli Voleybolcu Kardeşimiz TOLGA DEMİRER’in anısına ithafen, annesi Sayın CANDAN DEMİRER,  kişisel olarak 2.sini gerçekleştirdiği “RESİM SERGİSİ”ni açtı..

İzmir Ticaret Odası’nın giriş kapısındaki salonda sergiye sunulan, birbirinden güzel resimlerin en önemli olayı ise;

Satılacak resimlerden elde edilecek gelirin, SPORDA ÇOK BAŞARILI OLUP, MADDİ İMKANSIZLIKLAR YÜZÜNDEN ÇALIŞMALARINI BIRAKMAK ZORUNDA KALAN ÖĞRENCİLERE, DESTEK AMACIYLA KULLANILACAK olması..

Sayın Candan Demirer’in hayatındaki en önemli uğraşlarından olan, bu Sergisi 2.kez açılmakta. Sergi de Türkiye’mizin en güzel kartpostallarından tuvale aktarılan Manzara Resimleri ile birlikte, yaşadığı duygusal anların yansıması olarak içdünyasını yansıtan, karma resimlerinin oluşturduğunu belirtmek istiyorum.

1NİSAN – 5NİSAN Tarihlerinde açık olacak Sergiyi, ziyaret etmenizi özellikle siz Voleybolseverlereve Spor sevdalılarına tavsiye ediyorum.

59F690FC-472B-47F0-A444-57C3CF2C0C97Çeşitli fiyat aralıklarında olan, birbirinden güzel bu resimleri aldığınızda, hem evinizin en güzel köşesinde HATIRALARINIZA değer katacak hem de bedelini ödediğiniz bu miktarlar ile harika bir SPORCU SOSYAL PROJESİNE DESTEK VERECEKSİNİZ.

Haydi İZMİR’li SPORSEVER HAYIRSEVERLER..Bu SERGİYİ KAÇIRMAYIN..

DESTEKLERİNİZ ile YENİ ve YETENEKLİ SPORCU Kardeşlerimize bir RESİM ile KATKI SAĞLAYALIM..

Bir GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR de değerli DEMİRER AİLESİ ve Sayın CANDAN DEMİRER’e..Sizler var oldukça,yaptığınız her güzel şeylerin Hayırseverler ve Sporseverler tarafından takdir edilecek olmasıdır.mSağolun, varolun..Hep birlikte sizlerin destekleriniz ile yaşattığınız bu değerli çalışmalarınızın, Tüm İzmir’li Sanat sever dostlara da örnek olması dileklerimizle..

 

Sağlıcakla Kalın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s