DİKKAT BU YAZI YÜKSEK DÜZEYDE “TEŞEKKÜR” İÇERMEKTEDİR!

Bir tanesi ; “Doğuştan Bedensel Güçlüğüne” rağmen, yıllarca ekmeğini taştan çıkarmış, Emekli olmuş, ama son yıllarda elinde telefonu ile, o salon senin, bu salon benim ,VOLEYBOL MÜSABAKALARINI  “Hiçbir maddi kazanç gözetmeksizin “BİZLERE AKTARMAYA ÇALIŞAN, tam bir AMATÖR VOLEYBOL SEVDALISI..

Bir diğeri ; Hayatımızın en önemli mesleklerinden, Doktorluğunu yaparken Voleybol dünyamızın “rahmetli Fenomeni” HASAN UĞUR EPİRDEN’in  ısrarları ile  e-voleybolda yazılara başlayan, sonra EPİRDEN HOCA’nın vefato ile sitenin tüm yükünü çekmeye çalışan, bir diğer AMATÖR VOLEYBOL SEVDALISI..

Evet tanıdınız onları..Tanımayanlar içinse bir kez daha İsimlerini vereyim sizlere..

Dr.DENİZ ARSLAN  ve  ZAFER ELLİ

Zafer Kardeşimi tanıyalı tam 23 yıl oldu..Deniz Hocamı ise epi-topu 5-6 yıl..

Bizleri birbirimize, adeta bir “ZAMK MİSALİ” BAĞLAYAN ise “VOLEYBOL SEVDASI” oldu, Değerli e-voleybol sayfası takipçileri..Ama bu Voleybol sevdasında; hiçbir şekilde menfaat, çıkar, para pul olmadı. Olmasına da ne ben, ne de Zafer ile Deniz Hocam müsaade eder.

Bir gün orada, bir gün burada..O şehir senin, bu İlçe benim, durmadan koşturan, Deniz Hocam’ın sadece seyahat sırasında Otobüste ve gecenin bir vakitlerinde uyumaya fırsat bulduğunu söylesem şaşırmazsınız değil mi?

Aynı şekilde, Zafer kardeşim’in gece-gündüz,  O salon benim bu salon senin, İzmir’de bulunan bütün salonlarda, yağmur-soğuk demeden, bir sandviç ile koca bir günü aç- bilaç geçirdiğini, sıcak bir çay ile keyif almaya çalıştığını söylesem?

İşte, bu İki VOLEYBOL SEVDALISI, Boş durmadı..Otobüse bindikleri gibi ver elini MERSİN’e..2.Lig Bayanlar FİNAL GURUBU Maçlarını  e-voleybol sitesinden CANLI YAYINLAMAYA..Deniz Hocam’ın tabiriyle “ “HERKES GİDER MERSİNE,  PEKİ BİZ NEREYE?”

Sabahın ilk saatlerinden itibaren, önce kent ile ilgili tanıtımlar..sonra Salonda MAÇ YAYINI..Her maç bitiminde Antrenör ve oyuncular ile yapılan Röportajlar..Akşam maçlar bittiğinde, Zafer kardeşimin bütün birgün süren maç spikerliğinden, ağzı-dili kurumuş olmasına rağmen, Deniz hocamın tüm gün yorgunluğu yetmezmiş gibi, MERSİN’inALTYAPI KULÜPLERİNİ ZİYARETLERİ.

Antrenör ve Voleybolcu kardeşlerimiz ile yapılan röportajlar..

Yahu kardeşim!  Sizin derdiniz nedir?

Bu VOLEYBOL SEVDASI için DELİLİK SİZİN YAPTIĞINIZ..BütünTÜRKİYE’ye İZLETTİRDİĞİNİZ CANLI MAÇ YAYINLARI ve RÖPORTAJLAR İÇİN NE KADAR REKLAM ve PARA ALIYORSUNUZ? Hadi hadi söyleyin Allah aşkına?! Vallahi aramızda kalıcak..Kimseye söylemeyeceğim, sadece değerli e-voleybol takipçileri bilecek..Mekan tanıtırken yediniz, içtiniz bedava değil m? Onu söyleyin de, bileyim..

Bunlar yetmezmiş gibi, hiçbir TV Kanalının vermediği veya vermeye değer görmediği ! FİNAL GURUBU MAÇLARInı NİÇİN SİZDEN ÖĞRENİYOR, ÜLKEMİN VOLEYBOL SEVDALISI, İL ve İLÇELERİ..Yoksa buralardan avanta yağlar, ballar mı geliyor?

Hadi bakalım esas bunlara cevap  verin! Efendim, duyamadım? Hiçbir Avanta almıyor musunuz? Otel, yemek ve bilumum masrafları cebinizden mi karşılıyorsunuz? Tanıttığınız, kulüpler de  mi bir şey vermiyorlar? Yok İnanmam..vallahi de, billahi de siz benden bir şeyler saklıyorsunuz arkadaşlar..

Sevgi olur da, bu kadar VOLEYBOL SEVDASI Olmaz..Sizin bu yaptığınıza İŞGÜZARLIK derler, İŞİNİ SEVMEK derler, İŞKOLİK derler ama ne derlerse desinler İŞİNİ GÜCÜNÜ BIRAKTI, VOLEYBOL İLE UĞRAŞIYOR..Demezler !

Ben size söyleyeyim, Değerli Voleybol Sevdalısı Arkadaşlarım..

İŞİNİZ GÜCÜNÜZ VOLEYBOL OLSUN..SİZLER SAĞ OLDUKÇA,VOLEYBOLUMUZ İŞİNİZ OLSUN..

Sizlere bugünlere kadar, sesini duyuramayan Gerçek Voleybol Sevdalısı, Antrenörleri, Sporcuları, Başkanları ve Emekçileri adına BİNLERCE,YÜZBİNLERCE TEŞEKKÜR EDİYORUM..EDİYORUZ..İyi ki varsınız..

 

Sağlıcakla Kalın, Hep Bizimle Kalın..SİZİ SEVİYORUZ

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s