HADİ ARTIK KURTARIN ŞU VOLEYBOLU LÜTFEN!

Lütfen Akif ÜSTÜNDAĞ lütfen !!! 12 yıldır voleybolun yönetiminde yer alani birisiniz. Özellikle 2006 – 2012 yılları arasında voleybolumuzun altın çağını yaşatan ekibin bir parçasıydınız.   Elinizde o günden daha fazla ekonomik imkanlarla sizden daha büyük başarılar bekliyoruz.
Yok yok vallahi billahi devasa tesisler istemiyor, beklemiyoruz.
Para artırmanızı da beklemiyoruz, son kuruşuna kadar harcayın paramızı.
En azından size kasada bırakılan  milyonların içinde çok küçücük de olsa bizimde paramız var. Hadi size ödediğimiz paranın karşılığını verin lütfen.
Voleybol camiasının tek başına teveccühünü kazanan sayın Akif ÜSTÜNDAĞ. Sizce artık  pembe tablolar çizmenin zamanı gelip geçmedi mi? Bir şeyler yapmanın zamanı gelmedi mi?
‘2012 yılından önce çok başarılı oldu’ dediniz, Semih beyi milli takımlar sorumlusu yaptınız. ‘Pelin hanımın faydası olur’ dediniz işin başına getirdiniz. Bizde sizi kutladık. Şahin hocayı altyapı koordinatörü yaptınız. “İnşallah keramet bunlardadır” dedik. Eski dava arkadaşınınız Kurtaran MUMCU beyi milli takımlar sorumlusu yaptınız.
Hadi artık kurtarın şu voleybolu lütfen.
Balo tamam, seyahatler, ziyafetler tamam.  Hadi birde başarıyı yakalayın, bırakmayın. Hepiniz aşağı yukarı aynı ekip sayılırsınız. Sadece şükran plaketi verdiğiniz başkan ve bir kaç değerli yönetici yok aranızda. Hadi o kadar konuşuyordunuz atıp tutuyordunuz hadi lütfen. Büyütecek bir şey yoktu hani. Yapılan her iyi şeyin altında sizin de imzanız vardı. Eğer her şey o imzalardan ibaret ise hadi biraz çabuk lütfen.
Yıllar önce yazdım; “şu an Federasyon yönetiminin yaptığını Recep NURTANIŞ yapar” dedim , ‘kasmayın’ dedim . Nitekim bakın yine zamanı geldi, fikstürler yapılıyor bitti sayılır. Birde sonuçlar gelmeye başlarsa tamamdır. Milli takımlar olmasaydı ne güzel yönetirdiniz voleybolu. Eee zaten onu Recep bey yapıyor.
Şimdi okuyorum, bazı yazar ve yorumcular olimpiyatları hedef gösteriyor. Oldukça iyimserler. Onu da beceremeyeceğiniz konusunda yemin bile edebilirim. Çünkü yaptıklarınız yapacaklarınızın göstergesidir.
Biz yazacağız Rahmetli EPİRDEN ‘in çizgisinden çıkmadan. Dilimiz döndüğünce, klavyemiz yazdığınca, editörümüz yayınladıkça. Biz yazmazsak olmayacak .

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s