SAVAŞ’IN HAKKI SAVAŞA

Voleybol aktuel’in Genel Yayın yönetmeni Savaş Eskigülek  İstanbul’a maçlarda denk geldiğimizde samimiyetle, sıcak bir şekilde bizi karşılar, bir şey yedirip içirmeden göndermez.

Epirden hocam da onun voleybol için yaptıklarından övgüyle, kendisinden de sevgiyle bahsederdi. (https://www.google.com.tr/amp/s/evoleybol.com/2017/03/16/voleybol-basini-uzerine-hasan-ugur-epirden/amp/)

Geçen yıl, Epirden hocanın Cenaze töreninden önce de beni arayıp “Her türlü desteğe hazırım” deyip cenazede de bir ev sahibi gibi koşturmuştu. Cenaze namazından sonra da mezara kendi arabasıyla bizi götürmüş, sonrasında da bizimle ilgilenmişti. Şimdi birileri çıkıp onun için “Epirden hocanın cenazesine gelmedi” yalanını uydurmuşlar. Bunu yapanlar neyi elde etmek istediler anlamış değilim ama ortada böyle bir gerçek de var.

Savaş Eskigülek Evoleybol ailesinin her zaman bir dostu olmuştur ve öyle de kalacaktır.

Buradan bunu tüm dost ve düşmanlarımıza bildirmek bizim boynumuzun borcudur.

Bu yüzden de yazımızın fotoğrafı olarak da Epirden hocamızın başka bir yazı için hazırladığı fotografı kullanıyorum.

1 Comment

 1. Sevgili Deniz Hocam,
  Öncelikle güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Kendimi iyi anlatabilmiş olmamın da mutluluğu ile ne kadar teşekkür etsem azdır.

  Rahmetli Hasan Uğur Epirden’in hakkımdaki düşüncelerini bir kere daha okumak farklı duygulara götürse de siz değerli e voleybol ailesinin bir ferdi olarak, şahsıma karşı duymuş olduğunuz sevgi, saygı ve güvenden ötürü her bir bireyinize teşekkür ederim.

  Yirmi bine yaklaşan üye sayısına ulaşan bu grupta çok fazla şey yazarak bir şeyler anlatmaya çalışmak yerine voleybol için çok daha fazla çalışarak cevap vermek istiyorum.
  ‘Bir cenaze törenine gidip, gitmemek üzerine yalan söyleyerek, kim, neyi elde etmek isteyebilir bunu bir çözsem yeter’ diyorum ama ‘Çözsem zaten o kişiler gibi olurum’ diyerek kendimi avutuyorum. Bu konudaki en büyük üzüntüm böylesine haysiyet erozyonu yaşamış kişilerin voleybol camiası içinde yer almasıdır. İnşallah her biri, sizin gibi kişilerin tepkileri ile uzaklaşıp giderler camiamızdan.
  Sevgi ve saygılarımla,
  Savaş Eskigülek

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s