RUMUZLA YAZAN HAKEMDEN ‘ANLAYANA’ İNCE MESAJLAR

Hani rumuz isimlerle eleştiri yazanları yargılıyorsunuz ya, size bazı hatırlatmalar yapayım istiyorum. ”Kısmet’‘ rumuzuyla yazdım yine kısmetle devam edeyim.
”Anadolu’dan bir hakem” arkadaşımızın yazdığı gibi biriniz piyangodan çıktınız, diğeriniz kendi ifadenizle ‘‘yıllarca mağdur oldunuz”. Mağdur olmanıza neden olan kişilere sadece onların anlayacağı şekilde sosyal medya hesabınızdan bindirdiniz. Seminerlerde insanlar size ”Bu kadar acımasız kime bindiriyorsunuz??” diye sordu. Çünkü kime bindirdiğiniz bir çok kişi tarafından anlaşılamıyordu. Ama cevap vermediniz!
Sizin eleştirdiğiniz rumuz isimle yazı yazanlar bu sitede neler yapmış hatırlatayım. Bu sitede tankın topun ve hiçbir gücün kolay kolay yıkamayacağı dünyanın en üst düzeyinde kartviziti olan bir adamın yaptığı bütün usulsüzlükler tespit edildi. Bu sitede isimsiz yorum yazanlar,  bu usulsüzlüğün boyutunu gözler önüne serdi, mücadele etti. O ”Yıkılmaz” denen adam yıkıldı. İnanın bana siyasi gücü olan il temsilcisi beyefendi, onun siyasi gücü sizinkinden daha güçlü idi .
Sizden önce görev yapan il temsilcisinin müsabakalarda ve fikstürde usulsüzlük yaptığı ortaya çıktı. Yine bu sitede rumuzla yazanlar sayesinde ortaya çıkartıldı. Bu sitede hani sizin eleştirdiğiniz yorumcular var ya onların çabaları İl müdürlüğünün dikkatini çekti. O günün başkanı tarafından görevden alındı daha doğrusu istifa ettirildi.
Ama aynı federasyon başkanı onu MHGK daki görevinden alamadı. Neden? çünkü yukarıda bahsettiğim topla tüfekle yıkılmayacak adam buna izin vermedi. Bu olayların sonunda ne oldu cesur ve yürekli il temsilcimiz? Siz voleybolun tozlu sayfalarından çıkıp bu makama oturdunuz!.
Federasyon başkanı değişti. Yeni kurulu oluşturdu. Yeni kurulunu kurarken topla tüfekle yıkılmayacak adamın siyasi gücü tarafından kendisine yapılan baskılara bu sitede açığa çıkarılan hatalı usulsüz icraatlarını kanıt olarak öne sürdü. Ve çok beğendiğiniz Aziz hoca o makama geldi. Yıllarca mağdur olan hanımefendi sizin mağduriyetiniz sona erdi. Bakın sizin il temsilcisi olabileceğiniz konuşuluyor!
Bu sitede yorum yazan isimsiz yorumcular sayesinde biriniz il temsilcisi oldunuz, birinizin bu işte çektiği sıkıntılar şimdilik sona erdi. İlla birileri bizi eleştirecek ve dürüstlükten bahsedecekse bu siz olmayın en azından arkadaşlarınızdan destek isteyin. Yani Aziz hocayı ve Eyüp hocayı bırakınız başkası övsün yanlış anlaşılır sonra. İl temsilcisi olmak için övdüğünüz zannedilir. Dik duruşunuz zarar görür. Çünkü büyük bir çoğunluk sizin gibi düşünmüyor.
Ha bu konuda ısrarlıysanız inanın bana bu rumuzla yorum yapan insanlar bir yerlerden bilgi ve istihbarat açısından iyi besleniyor.
Son bir sözde bize ayar vermeye çalışan bazı antrenör ve voleybol yazarlarına; Kaşınmayın, kaşınmayın rica ederim! Çünkü sizinle ilgili çok söylenti var bize malzeme olacak. Rahmetli EPİRDEN inanılmaz bir miras bıraktı bize .

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s