BU HABERİN VOLEYBOLLA NE İLGİSİ VAR?

Engelli bir çocuğunuz var mı? Ya da engelli bir çocuğa sahip bir yakınınız? Peki o ailelerin en büyük korkusu nedir bilir misiniz? Ben biliyorum. En büyük korkuları ‘Ben öldükten sonra bu çocuğa ne olacak?‘tır. Belki pek çok anne baba böyle düşünür ama “engelli” çocuklara sahip olanlar daha fazla. Onların kendi ayakları üzerinde durduğunu görmek için neler vermezler ki?

Çok şanslıyız ki o çocukları düşünen yönetici ve kurumlar çıkıyor. Tıpkı Sarıyer Belediyesi gibi. Sarıyer Belediyesi’nin desteğiyle İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı’nın (İZEV) hazırladığı sosyal sorumluluk ve istihdam projesi kapsamında, Belediyenin ana hizmet binası içinde  “Down Town Event Kafe” açılmış.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç  açılışta,  belediye olarak böyle bir sosyal sorumluluk projesinde yer almaktan mutlu olduklarını dile getirmiş.

Bu haberin Voleybol ile ne ilgisi var?’ diye düşünenler için; Bu haber insanlıkla insan olmayla ilgili bir haber. Böyle haberler sporla ilgili olmasa da bizim sitemizde her zaman yer bulur. Bunun yanında Sarıyer Belediye Spor kulübü Voleybolcuları ve teknik ekibinin bu açılışta hazır bulunması, o çocuklara destek vermeleri karşısında bir yazar olarak onlara minnettarlığımı ifade etmek istiyorum.

Siz  ligde nerede olursanız olun şu an kalbimizin en müstesna yerindesiniz.

Evoleybol ailesi olarak hepinize çok teşekkür ediyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s