TEŞEKKÜRLER ESADAŞ TURİZM

Para her şey mi ya da her şey para mı? Nasıl sorarsanız sorun, nasıl bakarsanız bakın, genelde iki cevabı vardır bu sorunun. Evet ya da hayır.  Her şeyi kar veya zarar olarak düşünenler  bu soruya genelde ‘Evet’ derler. ‘Paradan daha önemli şeyler vardır’ diyenler ise ‘Hayır’ derler.

Bu yazıda biraz bu konuyu tartışabileceğimiz bir örnek var. Bingöl’ün Solhan ilçesi Voleybol sevgisi ile dolu insanların yaşadığı bir yer. Daha önce bu konuda bir yazı yazmıştık.  ( https://evoleybol.com/2017/07/19/solhan-nerede-voleybolla-ilgisi-ne/ ) Bu küçük ilçenin Voleybol takımı birinci Ligde mücadele ediyor. Geçen yıl playof oynayıp Efeler Liginin kapısından döndüler. Bu sene ligde oynadıkları 6 maçta 4 galibiyet ile beşinci sıradalar. Her voleybol kulübü gibi Solhan spor da kısıtlı imkanlara sahip. Kaynaklarını iyi kullanmak zorunda. Maçlara seyahat firmalarından kiraladıkları araçlarla gidiyorlar. Bu hafta bir sorun yaşamışlar.  Yaptıkları açıklamayı aynen sizlere aktarıyoruz;

TEŞEKKÜRLER ERZURUM ESADAŞ TURİZM.

Gönül isterdi ki Hasbingöl Turizm veya Cesur Bingöl Turizm firmalarına teşekkür edelim. Ama maalesef kendi ilimizi Türkiye’de en güzel şekilde temsil etmemize rağmen sadece kendi ticaretlerini düşünerek bizlere çok yüksek fiyatlar teklif eden kendi firmalarımızla değilde Erzurum’un ESADAŞ firması ile deplasmana gitmek zorunda kaldık.
Sadece bir telefon görüşmesi ile bizleri kırmayarak Erzurum’dan çıkıp Solhan’a kadar gelen ve kulüpsel amaçlarımıza inanarak bu işin bir parçası olmak isteyen ERZURUM ESADAŞ TURIZM’e kulübümüz olarak sonsuz teşekkür ederiz. Kendi ilimizin firmaları (Has Bingöl ve Cesur Bingöl) ile deplasmana gidememek ise bizi derinden üzmüştür. Sadece ticareti amaç edinmenin MARKALAŞMAyı engellediğini de unutmamak gerekir. İlimizi, İlçemizin tanıtımına katkıda bulunan SOLHANSPOR’umuza bir katkıda bu firmaların sunmasını beklerdik. Umuyoruzki kendi ilimiz tarafından sahipleniriz.
TEŞEKKÜRLER ESADAŞ TURİZM.

SOLHAN SPOR KULÜBÜ

Açıklama her şeyi anlatıyor zaten.

Biz de Evoleybol ailesi olarak Spora ve Voleybola destek veren Erzurum ESADAŞ Turizm’e ”paranın her şey olmadığını” bizlere gösterdiği için teşekkür ediyoruz. Bundan sonrada spora destek veren kişi ve kuruluşları bu vesile ile sayfamızda ilan edeceğimizi duyuruyoruz.

IMG_5120

1 Comment

  1. Öncelikle bu bir teşekkür mesajıdır ve bu zamana kadar Seyehat ettiğim en temiz en rahat ve saygılı kadrosuyla teşekkürü hakeden bir firma teşekkürler Esadaş

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s