AMMAN DİYEYİM SEVGİLİ VOLEYBOL SEVERLER; FATİHA OKUMAYI BİLMEYENLER TVF’NİN SİTESİNE GİRMESİN!

‘Haydaa bu da nereden çıktı?”diyenler hemen okuyun nedenini.

Bilindiği gibi spor, vücut ve kafa yetileri eğitimiyle birlikte eğlence de sağlayan  bir iştir. Bu amaçla voleybolun güncel haberlerini öğrenmek için ana kaynak TVF sayfasını heyecanla tıklarsınız.  O da ne ? Genellikle başsağlığı ilanlarında kullanılan simsiyah bir sayfa çıkıverir karşınıza! Bir an duraksayıp eğlenme hayali ile daldığınız sayfada ‘Acaba kim rahmetli oldu, kimin yas ilanı?’ diye düşünürken, sevdiğiniz rahmetli olan yakınlarınız aklınıza getiri verirsiniz. Tam Fatihaya hazırlanırken, sol üst köşede İtfaiye kırmızısı TVF amblemi ile ayılıp bu karanlık sayfayı çözmeye başlarsınız. İlk karşınıza çıkan koca koca fotoğrafları aşağıya doğru çekerek izlerken, kendinizi bir anda Zonguldak kömür madenlerinin içine düşmüş gibi hisseder, ne aradığınız aklınıza gelince can havli ile tekrar yukarı tırmanmaya başlarsınız.  Yine en başa sardığınızda durum inanın dahada berbat bir hal alıverir, ”Aradığımı nasıl bulacağım?” stresi sarar bir anda parmaklarınızı. 2 ila 5 milyon arasındaki cihazlarınızı tartaklamaya başlar ”o ne, bu ne?” derken parmağınız sağ üst köşedeki yuvarlak, acayip menfeze benzer şekle değer, simsiyah fonda kırk haramilerin kapısı açıldı sanırsınız ama istediğinizi ararken yaptığınız tıklamada düştüğünüz yine kömür madenleridir. Her birini tıkla dal babam dal aşağıya bu arada istediğinizi bulamadığınızdan sinirden ağzınıza geleni de söylediğinizden içinizde biriken grizu gazının bu siteyi yapanı başında patlasın istersiniz.

Bir önceki federasyon tarafından yapılan, Türkiye ile ilgili voleybol haberlerini. yayın bilgilerini İstatistikleri kolayca bulabildiğimiz hele hele canlı skor bölümlü site yerine bu site uygun görülmüş.  Bu siteyi kuran arkadaşı ‘TVF kasasından para çıkmasın’ diye mücadele eden, U23 kızlarımızın Dünya şampiyonluk kutlamasındaki çiçeklerinden,  yemeklerine kadar sponsorla halleden sayın başkanımız site işini de sponsor zor bulunduğundan cenaze işleri ilan siteleri kuran bir arkadaşa havale etmiş anlaşılan ?

Netice itibarı ile Voleybol federasyonuna sunulan kapkaranlık, takibi, anlaşılması zor site düzenlemesi de kendini, programlarını tanıtımlarını dünya çapındaki başarılarını kamuoyu ile yeteri kadar paylaşmayı sevmeyen ya da beceremeyen federasyonumuzca uygun görülüp voleybol sevenlere sunulmuş .
Voleybolumıza canlı renkli gelecekler dileği ile.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s