TARİHE ALTIN HARFLERLE YAZILDILAR DA GERÇEK ALTINLAR NEREDE BAŞKANIM?

17 Eylül 2017 (U23 Bayan Milli takımımızın şampiyon olduğu tarih)- 11 Ekim 2017 (Şampiyonlara yemek verildiği tarih)-  Tam tamına bir aya yakın bir süre sonunda, Sayın Federasyonumuz U23 Milli kızlarımızın biz voleybol sevenlerin çok önemsediği Dünya şampiyonluklarını kutlamayı akıllarına getirebilmişler..
Hemde ne kutlama!

Dillere destan tarafından!  İstanbul Anadolu yakasında bir restoran sahibi sponsorluğu bir plakete kabul etmiş ,TVF’nin ana sponsoru da fabrikasında ürettiği ürünlerin defosuz olanlarından hediyeye boğmuş Dünya şampiyonu U23 milli kızlarımızı.  Ve sayın başkanımızın etkileyici konuşmaları ile yüreklere su serpilmiş kutlama gecesinde ! Şampiyonluk yemeği gecesini aşağıdaki linkde okuyabilirsiniz.

http://www.tvf.org.tr/…/tvf-baskani-ustundag-dunya-sampiyo…/

Kızlarımızın bu başarısını kutlamayı da bedavaya getirdiği için helal olsun TVF’ye. . Kendileri de bir madalyayı hak etmişler doğrusu. ‘‘Ülkemize Dünya Şampiyonu olarak döndünüz. Ülkemize ve bize bu mutluluğu yaşattığınız için, kafilede yer alan tüm sporcularımıza, teknik ve idari kadromuza ayrı ayrı teşekkür ederim’‘ demiş sayın federasyon Başkanımız. Ama o muhteşem başarıdan sonra karşılama törenini bile beceremeyen, bir ay sonrasında beleşine kutlamayla sporcularına mutluluk yerine hüsran yarattığını kızlarımıza uzatılan mikrofonlarda üzüntülerini nasıl dile getirdiklerini kulaklarını tıkamış olmalı ki anlayamamış.
”Sizi o gün orada destekleyen çok az insan vardı.Voleybolun kaderinde mi var bu?” diye sormuştu röportajı yapan muhabir.
Zehra: Bizi karşılamaya gelenler sadece Türkiye Voleybol Federasyonu yetkilileri ve ailelerimizdi.
Beyza: Bir spor kanalını izliyordum, Slovenya’nın hakkında bir sürü haber vardı ama biz neredeyse yoktuk. A Milli Kadın Voleybol Takımı hakkında bile çok haber yapılmıyor.
Ayça: İnsanları biz maça davet ettik. Resmen rica ettik.
İçimiz içi cız etmişti !

Esasında bu yazımı yazmama en büyük sebepte başkanın konuşması içindeki paragraf ta ki ALTIN kelimesi oldu; “Dünya Şampiyonu Olarak Voleybol Tarihimize Altın Harflerle Yazıldınız!”

ALTIN SAHİ SAYIN ÜSTÜNDAĞ HARFLERİ SİZİN OLSUN DA ÖDÜL ALTINLAR NEREDE TAKİP EDİYOR MUSUNUZ?
Biliniz ki ödül altınlar kızlarımıza verilmediği sizde takipçisi olmadığınız sürece sayfamızda DAVUL çalacağız !

Bu arada sevgili voleybol severler hediye plaketler teneke yerine altın suyuna kaplı olanından, sayfamızda da bir ay bedava reklamına, olmak kaydı ile içinizde ya da akraba,arkadaşlarınız arasında Restoranı hatta Avrupa şampiyonu olamadıklarından o da uyar Esnaf lokantası yada İşkembe solonu olanlar varsa şu A Milli bayan takımının Avrupa da ki üçüncülük kutlamasını da sevabına aradan bizler çıkarıverelim ne dersiniz..

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s