JEYAN ERBEN’DEN ÖNEMLİ SORGULAMA ;

JEYAN ERBEN’DEN ÖNEMLİ SORGULAMA ;

Facebook kültürüm pek olmadığı için bu sorgulamayı bayağı geciktirdim.
Bayram öncesi iki antrenör arkadaşımın Çetin DEMİREL ve Osman URANER gereksiz ve çok geçmişte kalmış bir olay üzerinden atışmalarına Hasan Uğur EPİRDEN de bir şekilde dahil olmuş.

Bu durum karşısında anladığım kadarıyla (Ben bu yazıyı okumadım, bana aksettirildi) Hasan Uğur EPİRDEN’e kızan Osman URANER O’nun için sarf ettiği sözlerin içinde benim adımı da geçirerek bir şeyler söylemiş.

Osman URANER beni överek bahsettiği bir bölümde “benim bu tip konuları pek konuşmadığımı, konuşmayacağımı” söylemesine rağmen Hasan Uğur EPİRDEN hakkında negatif bir şeyler bildiğimi yazmış.

Bu durumda iddiasına göre, benim bu tip konuşmaları yapmadığımı söylemesine rağmen kendisiyle Hasan Uğur EPİRDEN hakkında bir takım olumsuz şeyleri paylaşmış oluyorum.

Şimdi ben de Osman Kardeşime soruyorum: Ben Hasan Uğur Epirden hakkında olumsuz ne biliyorum ve bu konuyu hangi ortamda, ne zaman kendisine anlattım?
Jeyan ERBEN      

VOLEYBOL VAKFI BAŞKANI

3 Comments

  1. SAYIN HOCAM İLGİLİ ŞAHISLA İLGİLİ BİR BELGEYİ MAİL ADRESİNİZE YOLLADIM. BİLGİLER DOĞRUDUR. ŞAHİTLERİ KONUŞMAYA HAZIRDIRLAR

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s