EPİRDEN HOCAYA AÇIK MEKTUP… Serkan Yılmaz

Sayın Epirden hocam;

Dün paylaştığınız “GERÇEKLER ACITIR…” başlıklı yazınızın altına “AĞABEYİN” rumuzuyla yorum yazan biri aynen şöyle yazmış ?
“Sevgili Hasan. Umarım bu yazımı yayınlarsın? Bu sana 3. yazışım. Daha öncekileri yayınlamayışın sanırım sana olan övgü dolu cümlelerimdir? Mütevazı olma bunu çok hak ediyorsun. Lütfen yayınla bu bir ağabey ricasıdır.
Seni her geçen gün daha da takdir ediyorum. Senin tabirinle kopyala-yapıştır sitelerin, yılda bir-iki kere yazı yazan kendilerini köşe yazarı zannedenlerin bulunduğu voleybol basınımızda zirvede herkese fark atmış bulunuyorsun.
Yazılarınla camiaya ışık saçıyor bilgilendiriyorsun. Bununla da kalmayıp, bizlere kazandırdığın birçok yazarın arasına şimdi de doktor Deniz Arslan ve Eren Aktulgalı gibi 2 cengaver daha ekledin. Gerçekten müthişsin. Akif’in biraz aklı olsa veya hırsını kinini, inadını bir kenara bırakıp seninle diyaloğa girse sadece kendisi kazanmayacak, en önemlisi Voleybolumuz, Türkiye kazanacak! Ama dedim ya sana zeytin dalı uzatması şart? Zira sana yazıların ki çoğuna imza atarım, dolayısıyla yapılanlar son derece ayıp, yakışmıyor federasyon kimliğine. Bir ağabey olarak, gelin beni dinleyin hepimizin selameti, voleybolun hatırına bir yerde buluşun, dertleşin, olgun insanlarsınız tartışıp bu elektrikli havaya son verin, bizleri de sevindirin! Seni seviyor, sayıyorum, inanıyorum.
AĞABEYİN”

Sayın EPİRDEN ; Daha önce üç kez sitenize yazı yazan ve sizin yayınlamaktan kaçındığınız “AĞABEYİN” rumuzlu yorumcunuzun ne istediğini anlayabildiniz mi ? Voleybolun 1.derece sorununun sizinle Akif ‘in arasındaki elektrikli havanın olduğunu ifade etmek istemiş , ben böyle anladım, ya siz ?
Siz ne yapıyorsunuz sayın EPİRDEN ? Voleybolda 5 yıldır açıklanamayan paraları siz mi harcıyorsunuz ? Voleybolun kötü gidişatına siz mi sebepsiniz ? Birbirinize zeytin dalı uzatırsanız voleybolun tüm sorunları bitecek mi ? Milli takımlar sizin yüzünüzden mi bu durumda ? Siz anlaşırsanız bu işler düzelecek mi ? Sizinle uzlaşırlarsa biz , Sayın Deniz ARSLAN, sayın Eren AKTULGALI nerede yazı yazacağız ? Sesimizi nasıl duyuracağız ?

Size Ağabeyiniz kadar yakın olduğunu düşünen biri neden bu satırları burada yazmak istemiş olabilir ? Neden sizi direk arayıp bu temennilerini iletmemiş olabilir ? Direnmemeniz için bu açık bir davet midir ? Bu “AĞABEYİN” rumuzlu ağabey arabulucu mudur ? “AĞABEYİN” rumuzlu beyefendinin kast etmeye çabaladığı Akif size barış eli mi uzatıyor ?

Vallahi billahi bu güne kadar Türkiye Voleybol Federasyonu başkanlığı yapan son iki başkandan yazılarımda İsmini ve soy ismini yazarak değindim. Asla Akif ya da Özkan diye yazmadım.

Yazısının başında sizin hakkınızı size teslim etmiş sanki ama sonraki talebinden sonra yazdıkları size rüşvet gibi geldi mi ?
Bana göre voleybolun gerçek sorunu ehil olmayan kişilerin voleybolu yönetebileceklerini düşünmeleridir .
“AĞABEYİN” için neden böyle değil ? Biz bu soruların yanıtını çok merak ediyoruz sayın EPİRDEN. Lütfen konuya ilişkin düşüncelerinizi bizlerle ve kamuoyuyla paylaşır mısınız ?

2 Comments

  1. Epirden hocam lütfen Serkan Yılmaz beyin sorularına cevap yazarmısınız . Voleybolun sorunlarının çözümü , insanların arasındaki sorunlar çözülürse bitecek mi ? Epirden hoca ile uzlaşılabilirse kamu adına onun sorularını kim soracak ?

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s