ÇARPICI YORUMLAR…

 

Müthiş duyarlı, voleybolu çok iyi takip eden bir okuyucu kitlemiz var… Yazılarımızda anlatmak istediklerimin ne kadar anlaşılır ve çarpıcı olduğunun göstergesi yorumlarda bulunuyorlar…

Sadece son 2 gündeki yorumlardan seçmece birkaçı…

Okumanızı ve de yorumları yorumlamanız beklentilerimle noktası virgülüne dokunmadan aynen yayınlıyorum…

DEMİR SUNER (“TVF VE BEHK” yazımın altına yazılan yorum)

Siz normal voleybolsever bir camia üyesinin yapması gerekeni yapmışsınız. Normalde büyütülecek bir şey yok. Küçültülmesi gereken, bu camianın içinde bulunup, bu konuları umursamayan kişilerdir. Eğitimsiz kişileri kolay şekilde ikna etmek çok zor değildir. Belli bir seviyeye geldiğini düşündüğüm kişilerin temel ahlak konularına ilgisiz kalmaları ülkemizin ne halde olduğu ve nereye gittiğini göstermesi bakımından çok üzücüdür. Unutulmasın ki ahlak çökünce ülkede çöker. Dayanın Sayın son Mohikan.

AHMET ÇELİK (“KAKTÜS” yazımın altına yazılan yorum)

Utanmazlar,arsızlar , Eski spor bakanı Akif Çağatay KILIÇ ‘ın çabaları ile Samsun’ a alınan işitme engelliler olimpiyatı devam ederken tüm ekip olarak Samsun” a gidip bakanın k..ç ‘ ında dolaşan yalakalar , bakan değişikliğini duyar duymaz Samsun’ u boşalttılar.Hani sormuşsunuz ya Hasan hocam siz bu işin neresindesiniz diye ?

Voleybol yada işitme engellilerin başarısı kimseyi ilgilendirmiyormuş.Asıl amaç bakana yakın olmakmış.Şimdi biz kime yanalım ? Akif Çağatay KILIÇ ‘ a mı , işitme engellilere mi , sporumuza mı ‘ voleybolumuza mı neye yanalım Hasan hocam ?

İZMİRLİ (“KAKTÜS” yazımın altına yazılan yorum)

Sayın Ahmet Çelik bey Epirden hocamız hep dilinden düşürmez diğer federasyonlarda olduğu gibi voleybolun da politize olduğunu. Bunlar normal. Ama yeni bakanla bakalım neler olacak hep birlikte göreceğiz. Bugüne kadar koltuğunu koruyan ama sporumuza ne verdiği, ne yaptığı bilinmeyen GS müdürü sayın Mehmet Baykan bakalım bu kez de yırtabilecek mi? Epirden hocama sorularım var? Sayın hocam yeni atanan bakanı nasıl buldunuz? Neler yapabilir? Mehmet Baykan’ı görevden alabilir mi? Başta voleybol ve futbol federasyonları olmak üzere başarısız federasyonlara bir yaptırımı olabilir mi? Federasyonlar hükümetin kuklası olmuş durumda. Tablo çok kötü değil mi hocam? Son sorum da bu kız takımımızın durumu ne olacak? Sizce ümit var mı? Yazılarınızla çevrenize ışık ve bilgi saçıyorsunuz. Herkes sizi okuyor takip ediyor. Voleybol basını da uykuda maşallah. Uyusunlar da büyüsünler

PRENSES (“ANLAMAKTA ZORLANIYORUM” yazımın altına yazılan yorum)

Ben de sizi anlamakta zorlanıyorum değerli hocam. Bu nasıl bir kültür, tecrübe, enerji ve yazı kalitesi konu zenginliğidir ?…Siz Allah aşkına her günü 30-40 saat mi yaşıyorsunuz? Ne zaman uyuyorsunuz? Ne zaman karnınızı doyuruyorsunuz? Bu kadar değişik konuyu nasıl bulabiliyorsunuz? Size imreniyorum. Erkek arkadaşıma hep sizi anlatıyorum, sizi nasıl kıskanıyor anlatamam. Ama bugün yanıma oturttum, birlikte bu yazınızı okuduk. Hızımızı alamadık neredeyse 15-20 yazınızı daha okuduk. Şimdi bana diyor ki, eve gidince ne kadar yazısı varsa hocanın hepsini gerekirse uyumayıp sabaha kadar okuyacağım. Şimdi kafama onu taktım. Yarın boğaza gidip kahvaltı yapacaktık Ortaköy’de.Sanırım yattı bu buluşma ve kahvaltı. Şimdi sizi benim kadar olmasa da o da çok sevdi. İyi ki varsınız hocam. Sizi çok ama çok seviyorum. Ahhhhh!… Kıskanç şey. Enseme vurdu. Ama değer. (RUMUZLA YAZDIĞIM İÇİN ÖZÜR DİLERİM)

BANU CELASUN (Deniz Arslan’ın “MİLLİ FORMA YERİNE TATİLİ TERCİH ETTİLER” yazısı altına yazılan yorum)

EPİRDEN HOCANIN KULAKLARINI ÇINLATTIK BİR GURUP. BU KONUYU ELE ALDIĞINDA BİR KELİMENİN ARGO VERSİYONUNU (ONLARIN ALGILAMA ALANLARI) ORTAYA KOYARAK DÜZENLEDİKLERİ KUMPAS UNUTULMADI. HOCA DOĞRULARI YAZDI DURDU. TÜM PİSLİKLERİ ORTAYA ÇIKARDI. TEK BİR SORUSUNA İDDİASINA YANIT VEREMEYENLERE ŞİMDİ SORUYORUM. MEMNUNMUSUNUZ BU GİDİŞATTAN? HİÇ OLMAZSA EVET HAYIR DİYEREK TEK BİR KELİMEYLE CEVAP VERİN. AZICIK UTANMA SIKILMANIZ VARSA VE BİZLERİ ADAM YERİNE KOYUYORSANIZ. YOKSA BİZDEN DE SİZİ İNAN YERİNE KOYMAMIZI BEKLEMEYİN!!!!!!!!!!!!

LİBERO Deniz Arslan’ın “MİLLİ FORMA YERİNE TATİLİ TERCİH ETTİLER” yazısı altına yazılan yorum)

Deniz bey elinize sağlık. Milli formayı Mahmutpaşa pazarında satılan tişortlarla kaırıştıran zihniyeti bozuk ne kadar hain varsa hepsini kınıyorum. Sayın Erol Ünal Karabıyık zamanında bu edepsizliklerin zerresine teşebbüs bile edilmesini bırakın düşünülemezdi bile. Kahretsin

SAADET İLBAY (“BİR MÜJDE VERİYORUM, SİZE ALO DİYORUM” yazımın altına yazılan yorum)

Değerli Hasan hocam, size özelden faceden bir taciz olayı atıyorum.. İnceleyin araştırın lütfen. Dudağınız uçuklayacak. Bir de öğrenmek istediğim 3 şey var. GSM’de odasında porno izlerken yakalanan daire başkanı ne oldu? Siz yazmıştınız, mutlaka takip ediyorsunuzdur. Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde yaklaşık 2 yıl önce küçük kızları otele götürüp taciz ettiği saptanan iğrenç sözde antrenör antrenör ne oldu. Ya sporcusuna tacizden ceza evine gönderilen kulüp başkanı? Tüm bunlara karşın federasyonun ne gibi yaptırımları oldu? Sizden başka bu iğrençlikleri ortaya çıkaracak delikanlı yok da.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s