ALLAH’IN SOPASI YOK !… Serkan Yılmaz

Türkiye Voleybol federasyonunun bu günkü işlevselliğini bırakın Recep NURTANIŞ beyefendiye hepiniz milletin huzurundan çekilebilirsiniz.

Bu gün sizin yaptığınız herşey yapılabilir. Hatta sayın EPİRDEN yıllarca yaptı sisin yapabildiğiniz kadarını. Aldı eline tahtayı fikstürü yazdı plajlarda. Üstelik yokluk içinde. Elinizin altında milyonlar var ama ne maçları yayınlatabiliyor ne de sporcularınızı ödüllendirebiliyorsunuz.

Biz buralara 3.lig maçlarının yayınlandığı günlerden geldik. Ataman hocam da diyor ki “voleybola eski günlerini yaşatmak için görevi kabul ettim.”

Sadece sportif olarak eskiye dönemiyorsunuz Ataman hocam .Üstelik o bile şüpheli hala.

Ne acı, milli takıma henüz birkaç yıl önce çocuk gibi azarladığınız birini getiriyorsunuz ve o görevi sizin de içinde bulunduğunuz yılların ötesine, yani yapılan herşeyin altında benimde imzam var diyerek kendinizi kandırdığınız, kalben ruhen ihanet içinde olduğunuz günlere götüreceğini söyleyiveriyor.

Allahın sopası yok ki.

Bir an için bir işletmenin başında ya da bir organizasyonun içinde bir yönetim kurulu düşünün lütfen. Omurgasını Akif ÜSTÜNDAĞ , Ahmet GÖKSU ve Kurtaran MUMCU’ nun oluşturduğu. Bu çekirdek yönetim kurulu neler yapabilir, voleybolun katma değerini nasıl artırabilir, üstüne ne koyabilir ?

Allah aşkına bilen, düşünen, hayal eden bizimle paylaşsın, içimize su serpsin lütfen.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s