BABANIN PLAKETİ OĞLUNDAN… Deniz Arslan

En büyük hayallerimden biri bir gün oğlumu başarılı biri olarak görmektir.

Başarılı’ derken öyle çok beklentilerim yok yani. Sadece kendi ayakları üstünde, sağlıklı bir şekilde büyük durabilsin. O kadar…

Daha ne isterim ki.

Her yerde Voleybol Platformu’nun İzmir’de düzenlediği gecede yıllarca başarılı bir şekilde hakemlik yapıp görevden ayrılanlar da unutulmamıştı. Onlara yaptıkları hizmetler için birer plaket verildi.

1988 yılından beri faal hakem olarak çalışıp geçen yıl gözlemci olarak çalışmaya başlayan, İzmir Voleybolunun sevilen simalarından Mehmet Semiz hocam da onlardan biriydi. Ancak o plaketi onun için daha özel kılan şey, plaketini onun yerine hakemliğe başlayan oğlu Serhat Semiz’in elinden almış olmasıydı.

Babasına plaketini Serhat hoca sunarken salonda büyük bir alkış koptu. Çünkü Serhat hoca geçen yaz ağır bir trafik kazası geçirmiş, günlerce yoğun bakımda yaşam mücadelesi vermişti. Allah sevenlerinin yüzüne gülmüş, sağlıkla tekrar salonlarda yerini almıştı.

Onlar baba oğul sahnede birbirlerine sarılırken ben dahil pek çok kişi ağlamamak için kendimi zor tutuyordu. Kendimi ve oğlumu düşündüm onlara bakarken. Ne büyük bir gurur, ne büyük bir mutluluk…

Bu yazı vesilesi ile EVOLEYBOL ailesi olarak genç hakem arkadaşımız Serhat Semiz’e uzun ve başarılı bir hakemlik hayatı dilerken, Baba Mehmet Semiz hocamıza da uzun, sağlıklı gözlemcilik ve mutlu bir aile hayatı diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s