VEFA… / Osman Aklici

Anlıyoruz ve biliyoruz. Vefa sizin için İstanbul’da bir semt adından ibaret. Her şeyiniz gösterişe, show‘a yönelik.

Bunları yazmak çok doğru değil, belki de bazı dostlarımızı inciteceğiz, ancak yazmak zorundayım.


Merhum Cengiz Ağabeyimiz bugün mezarı başında anıldı.

Anma töreni duyurusu bir çok sitede olduğu gibi TVF nin resmi sitesinden de ilan edildi. 2015 yılında TVF yönetimini temsilen Mustafa EKŞİ törene katılmıştı. Bu yıl Ersin YILMAZ katıldı. Geçen yıl Ersin bey Bursa BB. idarecisi olarak katılmıştı.

Törenin yapıldığını TVF resmi sitesinden duyurdu. Duyuru şöyle yazılmıştı “Cengiz GÖLLÜ‘nün ana töreni Bursa’da kabri başında yapıldı. Törene TVF ‘nu temsilen Yönetim KURULU üyesi Ersin YILMAZ, ailesi ve sevenleri katıldı.”

Törene katılanların içinde unvanları olanlar, yazılması etik olacak olanlar vardı. Hatta Ersin YILMAZ‘dan daha çok yazılmayı hak edenler vardı. Yazıklar olsun. Sizden bu beklenirdi.

Aralık 2014 ‘te merhumun kendi adını taşıyan spor salonunda yapılan törende, törene katılanları tribüne yönlendirmiş, salonun orta yerinde sadece show meraklıları kalmıştı. Öyle kıskanmıştınız ki merhumu kimsenin tabutuna omuz vermesine izin vermediniz. O kadar çok seviyordunuz ve değer veriyordunuz ki merhumu kendinizden başka kimsenin taşımasına izin vermediniz. Sizin düzenlediğiniz cenaze töreni devlet töreninde bile yapılamıyor artık. Bir bakıyorsunuz tabutun bir köşesinde Cumhurbaşkanı, öbür köşesinde merhumun yakınları ya da arkadaşlarından birileri. Madem her yıl bir yöneticinizi gönderecektiniz anma törenlerine, salonda da tabutun arkadaşları tarafından taşınmasına izin verseydiniz?

Neden terk ediverdiniz Cengiz ağabeyi ve ailesini ? Cengiz ağabey kitabında Erol Ünal KARABIYIK ile ilgili güzel şeyler yazdı diye mi ? Yoksa sevgili kızı Arzu GÖLLÜ hanımefendi çok iyi planladığınız cenaze töreninde konuşma programınız haricinde , merhum babası için çok özel bir yeri olduğuna inandığı ve sizin sürekli taca atmaya çalıştığınız Erol Ünal KARABIYIK ‘ı konuşması için mikrofona davet etmesine mi içerlediniz ?


MUTLUGİL, EKŞİ, ÇAKMAK ve diğerleri, tamam federasyonla olan bağınız bitti. Sevdiğinizi saydığınızı söylediğiniz insanlarla bağınızda mı bitti ?

Bakın sayın KARABIYIK hepinizin yüzünü görme riskine rağmen vefa duyduğu insanların yanında olmaya özen gösteriyor. Utanacak şeyleri olanlar insanlardan ve sorumluluklarından kaçarlar öyle değil mi ?

Sayın Ahmet GÖKSU, neredeyse her taşın altından çıkıyor ve sizi her yerde görebiliyorduk, siz neden katılamadınız ? Özür dilerim unuttum, sizin mayanızda voleybol olmadığı için Cengiz abiye zaten vefa duyacak kadar tanımıyorsunuz , sizin ki normal ?

1 Comment

  1. Bir açıklama yapma zorunda olduğumu hissettim ve bunu yapmalıyım .Salonun orta yerinde ev sahibi olduğu için Sayın Şevket GÜNAY ve haber yapma çabası içinde olan basın mensupları vardı .Onları bu show adamlarının içine dahil etmediğimin bilinmesini istedim.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s