ŞU FAKİRE BİR OY… Deniz Arslan

Sevgili Abilerim, Ablalarım; Takipçilerim; Takip ettiklerim;

Biliyorsunuz bir kaç gündür Ukrayna’dayım.

Hayır o maksatla gelmedim; arkadaşlarımın düğünü için geldim ve sürekli onlarlayım.

Korkmayın Voleybol Federasyonu başkanlığına aday değilim. Gençlik ve Spor Bakanı yani hükümet öyle uygun gördü, işareti verdi. Akif beye hayırlı olsun.

Olağanüstü koşullarda yapılan bu aktiviteye ne kadar ‘seçim’ diyorsanız artık, o aktivite 21 kasımda yapılacak. Herkes gidip tıpış tıpış, hükümetin gösterdiği adaya saygılarını (!) sunacak. “Sen etme, bir cahillik yaptık’ diyecek, af dilenecek.

Böylece adına seçim dediğimiz ama aslında çoktan birileri tarafından seçilmiş bir aday için o prosedürü yerine getireceğiz.

Onun bir önemi yok.

Voleybol camiasında bir başka seçim heyecanı yaşanıyor. ‘En beğenilen Voleybol yazarı’ seçimi tam gaz sürüyor. Ben bu satırları yazarken Kazım Tokat Hocam dakika başı takipçilerine ‘bana oyunuzu bekliyorum’ diye tembihliyordu.

Yılların hocası. Ben daha kundaktayken o Voleybol öğretiyordu. Onu geçmem zor. Ama çıkmamış candan ümit kesilmez derler.

Birinci sıradaki Recep Ekin 31 bin takipçisi olan bir arkadaşım. Öksürse 1000 kişi ‘çok yaşa’ diyor zaten.

Sevgili Abilerim; Ablalarım; Kardeşlerim;

Ben yaban ellerde iki elim bağlı- evet masaj yaptırıyorum- öylece bir şey yapamadan bekliyorum.

Bu yazıyı da kulüp sahibi Türk arkadaş yazıyor. ( Evet burada Türklerin pek çok işyeri var)

Ankette ne yazık ki üçüncü sıradayım ve moralim çok bozuk. Kafamdan adeta ateşler yükseliyor ( Evet ateşimin yükselmesinin başka sebepleri de olabilir)

Ben Ukrayna’dan oy kullanamıyorum.

Defalarca kendime oy vermeye çalıştım olmadı.

İşin kötü tarafı ankette arkamdan gelen abiden çok tırsıyorum.( Hayır o yaş grubunun çok Viagra almasından dolayı değil)

Abilerim, Ablalarım; Kardeşlerim, Sevenler, sevmeyenler;

Muhtaç durumdaki şu kardeşinize birkaç saniye ayırın.

Aşağıda linkini verdiğim sayfayı tıklayın; alta doğru anketi göreceksiniz. Oradan beğendiğiniz, sevdiğiniz yazarı işaretleyin. (Hayır tabi ki öyle yapmayın. Deniz Arslan’ı işaretleyip “Gönder”e basın.)

Şu Ukrayna ellerinde garip kalmış kardeşinize bir moral, bir destek olsun. Moral bozukluğu pek çok şeyi etkiliyor biliyorsunuz. Burada suratsız bir şekilde dolaşıp kalp kırmayayım değil mi?

Hadi Abilerim; Ablalarım;Kardeşlerim

Allah oy veren elimize zeval vermesin. Oy veren erkek kardeşlerime Ukrayna’ya ceplerinde bol bol dolarla gitmeyi , Dolly Masaj salonunda masaj yaptırmayı, Sky bar da güzel insanlarla eğlenmeyi nasip etsin.

Oy veren Bayan kardeşlerimin de eşleri, sevgilileri, ahirete intikal etmeyen bilumum Erkek hısım ve akrabalarını Ukrayna’dan mahrum etsin.

Allah; bu anketi “Hadi Arkadaşlar Deniz Arslan’a oy verelim” diye duyuran dillerden “ohh” eksik etmesin. Ömrü hayatında o dilden, ağızdan ve gırtlaktan “ahh” çıkmasın.

Allah; “Deniz Arslan’a oy verelim” diyen facebook cemaatinden ya da muhtelif başka cemaatlerden kardeşlerime öteki dünyada bolca huri ve Gılman nasip etsin.

Amiiiin” diyen dillere kaza, bela, müsibet verme Allahım. Amin, Amin, Amin.

Bu arada bu yazıyı okuyup bana oy vermeyen, sayfasında bunu paylaşmayan bayan arkadaşlarımın eşlerine Allah Ukrayna’ya gitmeyi nasip etsin. Bunu yapmayan Erkek arkadaşlara da bundan mahrup bırakılıp dünyada cennet görmemelerini temenni ve niyaz ediyorum

Hadi şimdi oy zaman

http://www.voleybol-a.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s